HD Dijital Baskı

İyi Aydınlatma

Montaj

Gergi tavan yapılması talep edilen alana istenilen resim en iyi kalite baskı yapılır, gergi tavanı canlandıracak aydınlatma için en kaliteli led şeritler tercih edilir ve uygulanır ardından montajı gerçekleştirilen gergi tavanın muntazam görselliği mekanınıza renk katar.

Gergi Tavan Sistemleri

Mekanın algılanmasında modern gergi tavan etkin bileşendir, çünkü mekanın tüm yüzeyleri ile oranlandığında gergi tavan önemli yer kaplar ve farklı bir görsellik sağlayarak mekanın lüks ve modern algısını güçlendirir, modern gergi tavan sistemlerinde AKM Yapı dekorasyon etkin çözümler sunar.

Tavandaki aydınlatma armatürleri kirliliği yerine şık ve güzel bir tasarımla aydınlanma sağlar, akustik koşulları yerine getirir, benzersiz iç mekan koşulları sağlar ve elbette estetik kaygıları giderir.

İşlem Süreci

01.

Keşif ve Projelendirme

Planlanan tadilat ve dekorasyon uygulamaları için ücretsiz keşif yapılır.

02.

Esnek Fiyatlandırma

Geniş ürün yelpazesi ile her bütçeye uygun ürünler ile fiyat teklifi sunulur.

03.

Uygulama

İşinin ehli uzman ekip ile gerekli tadilat uygulamaları gerçekleştirilir.

04.

İş Teslimi

Profesyonel iş süreci sonucu kaliteli hizmet kusursuz şekilde sunulur.

Ücretsiz Keşif Hizmeti

Yapılmasını planladığınız tadilat ve dekorasyon işleriniz için ücretsiz keşif isteyin.

Yandaki formu doldurarak veya aşağıdaki telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

216 491 2642

262 643 0115

Keşif İste

Sektöründeki tüm gelişmeleri ve fuarları takip ederek daima kendini yenileyen profesyonel, dinamik, işinin ehli ekiplerimiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Gergi Tavan Uygulaması Avantajları

Alçıpan asma tavanlar gibi her sene bakım gerektirmez boya istemez ayrıca kirlendiğinde silinebilir. Yangına karşı dayanıklıdır alev almaz. Güneşin x ışınlarında etkilenmez rengini çok uzun seneler bozmadan korur. Pvc olduğundan dolayı sudan ve nemden asla zarar görmez. Kolay ve kısa sürede montaj edilebilme özelliği ile zaman kaybı yaşamadan görsel bir tavana sahip olursunuz. Pvc germe tavan ile merak ettiğiniz sorularınızı ise iletişim formundan hiç çekinmeden bizlere sorabilirsiniz.

Hakkımızda

AKM Yapı 1998 yılında Gebze’de inşaat sektöründe, iç ve dış mimari dekorasyon alanında faaliyetlerine başlamıştır. Sektöründe saygınlığını kazanmış ve bu güne kadar çalışmalarında daima müşteri memnuniyetini öncelikli hedef belirlemiştir.

Öncelikli faaliyet alanımız proje bazında tadilat ve dekorasyon olmakla birlikte, eviniz, ofisiniz, iş yeriniz için pratik ve modern dekorasyon çözümlerimizle sizinle beraberiz.

Dekorasyon ve tadilat hizmetlerimizde profesyonel yönetim ekibimiz ve güler yüzlü personelimiz ile yapılacak olan projeni en kısa sürede ve en iyi şekilde tamamlanıp teslim edileceğini temin ederiz.

0
+
Mutlu Müşteri
0
+
Başarılı Proje

DEKORASYON HİZMETLERİ İÇİN ETKİN ÇÖZÜMLER