Her türlü dekorasyon uygulamaları için etkin çözümler.

AKM Yapı 1998 yılında Gebze’de inşaat sektöründe, iç ve dış mimari tadilat ve dekorasyon alanında faaliyetlerine başlamıştır. Sektöründe saygınlığını kazanmış ve bu güne kadar çalışmalarında daima müşteri memnuniyetini öncelikli hedef belirlemiştir.

Sektöründeki tüm gelişmeleri ve fuarları takip ederek daima kendini yenileyen profesyonel, dinamik, işinin ehli ekipleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Öncelikli faaliyet alanımız Gebze ve yakın çevrede proje bazında tadilat ve dekorasyon olmakla birlikte, eviniz, ofisiniz, iş yeriniz için pratik ve modern tadilat ve dekorasyon çözümlerimizle sizle paylaşıyoruz.

Dekorasyon ve tadilat hizmetlerimizde profesyonel yönetim ekibimiz ve güler yüzlü personelimiz ile yapılacak olan projeniz en kısa sürede ve en iyi şekilde tamamlanıp teslim edileceğini temin ederiz.

AKM Yapı Gebze, Tuzla gibi Kocaeli ve İstanbul ve yakın civar il semtlerine alçıpan asma tavan, metal asma tavan, taşyünü asma tavan, gergi tavan, bölme duvar, ytong duvar, tuğla duvar, alçı sıva, kara sıva, mantolama, ses izolasyonu, ısı izolasyonu, zemin kaplamaları, epoksi zemin, seramik zemin, şap zemin, beton zemin, laminat ve lamine parke, saten ve yağlı boya gibi bir çok hizmeti sunan bir firmadır.

Yönetim

Güçlü yönetim kadromuz uyguladığı tüm projelerde geri hizmet anlayışını benimsemiş ve uzman usta ekibinin yönetimini sağlayarak sektöründe birçok projeye imza atmış, müşterileriyle uzun vadeli çalışmalar yapmayı misyon haline getirmiştir.

Usta Ekip

Deneyimli ve dinamik usta ekibimiz sektörün tüm yeniliklerini organizasyonlarda takip ederek projelere yeni çözümler üretmektedir. Usta ekibimiz başarı belgeleri ile kendilerini kanıtlayarak, tecrübeleri ile tüm projelerde üstün kalite hizmeti müşterilerimize ulaştırmada öncü olmaktadır.

0
Mutlu Müşterileri
0
Başarılı Proje