Dekorasyon uygulamaları için etkin çözümler.

Sektöründeki tüm gelişmeleri ve fuarları takip ederek daima kendini yenileyen profesyonel, dinamik, işinin ehli ekiplerimiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Metal Asma Tavan Sistemleri

Metal Asma Tavan Sistemleri; mekanın algılanmasında etkin bir bileşendir çünkü mekanın ana hatlarını oluşturmada önemli rol oynar ve farklı görsellikler sağlayabilir ve mekanın lüks ve modern algısını güçlendirir, metal asma tavan sistemlerinde etkin çözümler sunuyoruz.

Uzman yönetim kadromuz ve işinin ehli usta ekibimiz ile zengin form, ışık vb. araçlar kullanılarak, her amaç için uygun tadilat ve dekorasyon sonrası görsel bir metal tavan tasarımı mümkündür.

AKM Yapı Dekorasyon gerekli tadilat ve dekorasyon işlemleri sonrasında modern metal asma tavan uygulamasıyla sizlere tavanın eşsiz görselliği ile oluşturduğu büyülü ortamı sunar.

İşlem Süreci

01.

Keşif ve Projelendirme

Planlanan tadilat ve dekorasyon uygulamaları için ücretsiz keşif yapılır.

02.

Esnek Fiyatlandırma

Geniş ürün yelpazesi ile her bütçeye uygun ürünler ile fiyat teklifi sunulur.

03.

Uygulama

İşinin ehli uzman ekip ile gerekli tadilat uygulamaları gerçekleştirilir.

04.

İş Teslimi

Profesyonel iş süreci sonucu kaliteli hizmet kusursuz şekilde sunulur.

Ücretsiz Keşif Hizmeti

Yapılmasını planladığınız tadilat ve dekorasyon işleriniz için ücretsiz keşif isteyin.

Yandaki formu doldurarak veya aşağıdaki telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

216 491 2642

262 643 0115

Keşif İste

Metal Asma Tavan Uygulaması Avantajları

Tavanların alçaltılması, ısı yalıtımı sağlanması ya da tavandaki giderilmesi zor mimari hataların gizlenmesi için en çok başvurulan uygulamalardan birisi metal asma tavan yapımıdır.

Metal Asma Tavan Sistemleri, iç mekanlarda karşılaşılabilecek pek çok şantiye sorununa kesin çözüm getirmek amacıyla tasarlanmış ve geliştirilmiştir.Üretim programı serbest oturan (düz ve sarkmalı), gizli taşıyıcılı,kanca ve entegre plakalar ile görünür ve gizli taşıyıcılı sistemlerden oluşur.

Çok geniş kullanım seçeneği sunmasının yanı sıra, montaj kolaylığı da sağlar.

Clip-in Metal Asma Tavan Uygulaması Tarif Namesi

AKM Yapı Dekorasyon ile işveren arasında anlaşmaya varılan projeye göre belirtilen yerlerde modüler metal asma tavan yapılması için, malzeme örneği işveren tarafından onaylanan 60X60cm ebatlarında, Eloksallı E6EV1 Natural Anodize görünümlü (veya minimum 60μ kalınlığında, yüzey parlaklığı 15-20 Gloss olan RAL 9010 renkli TGIC Free Elektrostatik toz boya kaplı) 0,70mm alüminyumdan mamul,(talep edilirse swing down), kenarları pahlı, perfore (delik çapı 1,5mm ve boşluk oranı %22) dekoratif ve akustik, neme dayanıklı, arka (iç) yüzeyleri 0,6 ses yutma katsayısına sahip, B-S1-D0 yanmazlık sınıfı sertifika sahibi panellerinin temin edilmesi ve asma tavan projesinde belirtilen esaslara ve kenar detaylara uygun olarak Clip-in sistemde, işveren ile üretici firmanın talimatları doğrultusunda montajının yapılması, asma tavan alüminyum plakaların tespit edilmesi için clip–in sistemli 0,50mm kalınlığında 4.000mm uzunluğunda galvaniz çelikten mamul taşıyıcı profillerin temin edilmesi ve montajı, clip–in sistemli taşıyıcıların boyuna rijit hale getirilmesi için 0,50mm kalınlığında 100mm uzunluğunda galvaniz çelikten mamul profillerin temin edilmesi ve üretici firmanın talimatları doğrultusunda montajının yapılması, üretici firmanın talimatları doğrultusunda yukarıda belirtilmeyen sisteme ait tüm profillerin ve kenar profillerin, askı aparatlarının, özel pimlerinin ve aksesuarlarının temin edilmesi ve montajının yapılması.

Uygulama Alanları

 • Büro ve İşyerleri

 • Sanayi Yapıları

 • Hastaneler

 • Restaurantlar

 • Spor Salonları

 • Aliş Veriş Merkezleri

 • Bankalar

 • Mağazalar

 • Konutlar ( Banyo, WC, Mutfak )

 • Metrolar

 • Fabrikalar

 • Prefabrik Yapılar

 • Konferans Salonları

 • Akar Yakıt Servis İstasyonları

Hakkımızda

AKM Yapı 1998 yılında Gebze’de inşaat sektöründe, iç ve dış mimari dekorasyon alanında faaliyetlerine başlamıştır. Sektöründe saygınlığını kazanmış ve bu güne kadar çalışmalarında daima müşteri memnuniyetini öncelikli hedef belirlemiştir.

Öncelikli faaliyet alanımız proje bazında tadilat ve dekorasyon olmakla birlikte, eviniz, ofisiniz, iş yeriniz için pratik ve modern dekorasyon çözümlerimizle sizinle beraberiz.

Dekorasyon ve tadilat hizmetlerimizde profesyonel yönetim ekibimiz ve güler yüzlü personelimiz ile yapılacak olan projeni en kısa sürede ve en iyi şekilde tamamlanıp teslim edileceğini temin ederiz.

0
+
Mutlu Müşteri
0
+
Başarılı Proje

TADİLAT & DEKORASYON HİZMETLERİ